Po roce na místě činu

Podívejte se, jak se daří zelené stěně Flower Wall po jednom roce od instalace.

 

Byli jsme shlédnout zelenou stěnu z hydroponických rostlin, kterou jsme realizovali přesně před rokem. Stěna se krásně rozrostla a je důkazem, že i vertikální zahrada, která není napojena na vodovodní řad (z technických důvodů nebylo vodu možno přivést), může svoji funkci plnit zcela bez problémů - toto však umožňuje pouze systém Flower Wall.

Zálivka je realizována manuálně v režimu 1x za 3 týdny a to z důvodu velmi nízké relativní vzdušné vlhkosti a vysoké teploty. V běžném prostředí je možno stěnu Fower Wall zalévat 1x měsíčně.

Díky unikátnímu vertikálnímu systému a hydroponickému pěstování zvládné péči o vertikální zahradu opravdu každý. Zálivka ať už je manuální, automatická, poloautomatiská či s GSM notifikací je vždy rovnoměrná - oproti mnoha systémům zelených stěn tedy nedochází k přemokření či vyschnutí určitých částí a rostlinám se lépe daří. Také aplikace živin je naprosto přesná a zcela jednoduchá.

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.