Exteriéry

Mohlo by se zdát, že se zabýváme zejména úpravami interiérů, ale zdání klame – naší velkou vášní jsou zahradnické a parkové úpravy. Milujeme totiž velkorysé prostory. Zadejte nám projekt od A do Z a pak už se jen dívejte, jak se vaše skalka, zahrada či lesopark mění v nejkrásnější místo na světě.

Zavolejte nám a poradíme se: začneme návrhem projektu, vezmeme to od založení trávníku nebo položení travního koberce, přes výsadbu stromů a keřů, řešení zavlažování, mulčování, až po rozkvetení poslední sedmikrásky. Vy zatím dáte chladit šampaňské na oslavu té nádhery.

Aby vaše zahrada prospívala, je třeba myslet taky na přívod správného množství vláhy. Spolehněte se na naše zkušenosti – navrhneme a zrealizujeme závlahový systém, postaráme se o údržbu a servis, aby vám dlouho sloužil, a bude-li to třeba, zařídíme jeho rekonstrukci.

Rádi se postaráme také o arboristické práce, jako jsou řezy stromů a keřů. Zajistíme celoroční údržbu zeleně, ať už soukromé, nebo veřejné.

Obraťte se na nás s důvěrou, hodíme vám květenu do gala. Veškerou!

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.