O nás

Rozhodujete se, jak a čím zvelebit dům, terasu, kancelář, zahradu,  obchodní prostory, náves nebo budovu ministerstva? Prohlédněte si naše realizace a inspirujte se. 

 

Příběh Flower Company jsem začala psát v roce 2008Během téměř desetileté působnosti jsem vybudovala tým odborníků s různorodou specializací. Získala jsem zastoupení několika zahraničních firem - významných evropských pěstitelů, výrobců květináčů a zelených stěn, mumifikovaných mechů a dekorací. V současné době již zakázky realizujeme v rámci celé ČR a Slovenska a to včetně pravidelného servisu vertikálních zahrad. V mém týmu panuje vždycky dobrá nálada. K práci přistupujeme tvořivě, zároveň však respektujeme potřeby a možnosti našich zákazníků. Vždy dohlížím na každou jednotlivou zakázku. Rostliny si osobně vybírám v zahraničí u prověřených pěstitelů - jedině tak mohu garantovat vysokou a stálou kvalitu. 

Snoubením osobního přístupu, profesionality, respektu a zkušeností vzniká vždy osobité dílo, za které vám ručím!

Michaela Hoďánková, zakladatelka a majitelka Flower Company s.r.o.

 

 

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.