Mechové stěny

Mechové stěny a obrazy z mumifikovaného mechu jsou výjimečný interiérový prvek. Mechové stěny jsou dokonalé bezúdržbové interiérové dekorace, nevyžadují téměř žádnou péči. Stačí je čas od času očistit od prachu.

Mumifikovaný mech je pravý živý mech, jen vláhu z listů byla nahrazena ekologickým, biologicky odbouratelným konzervantem. Rostliny, které se preparují tímto způsobem, jsou zakonzervovány na mnoho let a udrží si svůj přirozený vzhled, vůni i barvu.  

Životnost konzervovaného mechu záleží na místě instalace. Za normálních podmínek si svůj vzhled zachová  až 10 let. Konzervovaný mech je vhodný pro interiéry, kde se relativní vlhkost vzduchu a teplota  pohybuje v odpovídajícíh hodnotách. Takové podmínky splňují téměř všechny běžně obývané prostory.

Dodáváme mechy největších evropských a námi prověřených výrobců konzervovaných mechů. Víme, že se na kvalitu můžeme spolehnout a jedině tak vám můžeme garantovat skvělý výsledek. Naše realizace se vyznačují precizní a pečlivou řemeslnou prací. V nabídce máme tři druhy mechu: kopečkový mech, plochý mech a lišejníkový mech. 

 

STĚNY Z MECHU - JAK PRACUJEME?


Zavolejte, napište, pošlete fotku interiéru, nebo nás pozvěte k vám. My Vám zpracujeme grafický návrh zdarma tak, abyste si živě představili, jak bude mechová stěna vašemu interiéru slušet. Pokud si budete přát, dodáme vám i rám a to z jakéhokoliv požadovaného materiálu. Mechovou stěnu vám následně přijedeme nainstalovat a to v rámci celé České republiky i Slovenska. Vše máme skladem a garantujeme krátké dodací lhůty - na zelené a mechové stěny jsme specialisté.

 


OBRAZY Z MECHU -  NOVINKA  2017


Jako první v ČR a zřejmě i na světě představujeme obrazy z konzervovaného mechu založené na principu uspořádání. Jedná se o vlastní design a výrobu - každý obraz se tak stává naprostým originálem. Tím se stáváme jedinou společností, která kromě běžných obrazů založených na nahodilosti a nepravidelnosti tvoří obrazy se zákonitostmi symetrie. Více obrazů a celou naší kolekci můžete shlédnout v našem novém e-shopu specializovaném na mechové obrazy www.obrazyzmechu.cz 

  

  

A JAKÝ MECH?

Plochý, kopečkový, nebo kombinace mechů? S logem, vzory, či ručně skládaným textem? Každý mech a každý mechový projekt má svá specifika - odborně vám poradíme a budeme vám partnerem. Konzervovaný mech je flexibilní materiál a nám se stále daří posouvat hranice možností a využití tohoto inovativního interiérového prvku. Prohlédněte si galerii našich realizací a nechte se inspirovat.

  

 

Galerie

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.