Umělé stěny VISTAFOLIA®

Zelené stěny a vertikální zahrady britského výrobce Vistafolia® je možno umístit jak do interiéru, tak do exteriéru. 

Pro zelené stěny a vertikální zahrady z živých rostlin je potřeba vytvořit prostředí, které umožní rostlinám zdravý růst. V případě, že takové prostředí není možné vytvořit, nebo se jen nechcete o živé rostliny starat a záměrem je v prvé řadě dosažení skvělého estetického efektu, přicházíme s možností instalace stěn z umělých rostlin v nejvyšší možné kvalitě.

Stěny britského výrobce Vistafolia® jsou unikátní především díky třem základním vlastnostem:

  • díky preciznímu zpracování a použití přírodních pigmentů jsou pouhým okem nerozeznatelné od živých rostlin 
  • rostliny mají UV ochranu a je možno je použít i na přímém slunci
  • stěny mají certifikaci požární odolnosti splňující parametry požárně únikových zón

 

Systém Vistafolia® je velmi flexibilní a stěny je možno realizovat v jakémkoliv rozměru a tvaru. Pro instalaci nejsou potřeba žádné speciální podmínky - stěny je jednoduše možno umístit kamkoliv. Naopak prostory s extrémními podmínkami pro živé rostliny a stěny z konzervovaného mechu, si přímo o umístění Vistafolie® říkají (tma, vlhko, přímé slunce, kolísání teplot, mráz - tedy wellness, sauna, zahradní patio, koupelna, zimní zahrada apod., ale i vysoce frekventovaná místa typu nákupních center, kde dochází k poškozování stěn a rostlin).

 

Přijďte se přesvědčit k nám do showroomu, nebo nám rovnou zašlete POPTÁVKU

 

 

Galerie

CSOB
Škoda
Gemo
MODRÁ
Alza
Cushman & Wakefield
Albert
FAPO
Česká pojišťovna
Pyramida
Becherovka
Fortuna
Costa
GANT
BIDLI
Doktor

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení