Kanceláře

VAŠE NOVÁ KANCELÁŘ   

Stůl, židli a počítač už máte, teď by to chtělo něčím oživit. Nechte to na nás: revitalizujeme stávající nebo dodáme nové vhodné rostliny, zajistíme jejich pravidelnou údržbu a servis, navrhneme paletu možností, jak zkrášlit pracovní prostředí. Představte si, jak by u vás v kanceláři vypadala zelená stěna nebo stěna z mumifikovaného mechu.

Podívejte se na naše realizace a načerpejte inspiraci.   

Na dodané i na vaše stávající rostliny zajistíme pravidelnou údržbu či jednorázovou revitalizaci. Na provedené práce i na rostliny vám poskytneme záruku

 

  

DODÁNÍ NOVÝCH ROSTLIN A KVĚTINÁČŮ 

Zadejte nám poptávku přes kontaktní formulář, nebo nám rovnou zavolejte. Kdykoliv. Přijedeme k vám a osobně s vámi vybereme nejvhodnější řešení. Máte omezený rozpočet a přesto chcete pracovat obklopeni vzrostlými a funkčními rostlinami? Není problém - úvodní investici snížíme na minimum - poskytujeme pronájem rostlin včetně květináčů obdobou operativního či finančního leasingu. Obě varianty s Vámi rádi projednáme osobně.

 

                                                        

ALL-INCLUSIVE SETS 

Abychom vám pomohli se lépe zorientovat  v nepřeberném množství květináčů a rostlin a jednoduše urychlit váš projekt, sestavili jsme kompletní sety nejvhodnějších rostlin a nejprodávanějších květináčů a to vždy v několika barvách, tvarech a velikostech. Pro ještě větší jednoduchost následné údržby a dlouhodobou životnost rostlin, jsme zvolili hydroponický systém pěstování - nejčistší a nejbezpečnější způsob - rostliny jsou pěstovány pouze ve vodném - živném roztoku bez přítomnosti jakéhokoliv substrátu.

Z kompletního katalogu si můžete vybírat přímo ZDE

 

 

  

KATALOG ROSTLIN 

Pokud však potřebujete speciální rostliny pro váš speciální projekt, jsme zde s kompletním katalogem téměř 200 rostlin, které máme vždy skladem u našeho dodavatele. Hledáte např. odolnou stínomilnou rostlinu a Zamioculcas vás už nudí? Co třeba Clusia rosea?

Inspiraci hledejte ZDE.

 

 

 

  
PÉČE O ROSTLINY A JEJICH ÚDRŽBA   

 
Komplexní servis rostlin, jež poskytuje tým odborníků FLOWER COMPANY zahrnuje:  

Zalévání a doplňování podpůrných prostředků - odstranění prachu - postřik ochranným leskem na listy - tvarování rostlin - doplnění substrátu - očištění obalů a květináčů - odstranění zažloutlých listů - v případě potřeby přemístění ze stinného stanoviště na slunné a opačně - kontrolu škodlivých činitelů a jejich odstranění - případné ošetření kořenů.


PREMIUM: 1 x týdně se postaráme se o vše, co vaše rostliny potřebují. Zajistíme, že budou upravené, čisté, svěží a že budou záviděníhodnou dekorací vašich prostor. Navíc poskytneme záruku na výměnu rostlin v případě jejich úhynu. 

KOMFORT: 1 x měsíčně provedeme kompletní regeneraci vašich rostlin. Budou mít vše, co potřebují pro svůj zdravý růst, a budou vypadat jako ze žurnálu. Na vás bude jen pravidelné zalévání.  

KLASIK: 1 x za tři měsíce dopřejeme vašim rostlinám kompletní regeneraci. Připravíme je na nadcházející období, ony vás za to odmění svěžími listy a barevnými květy. 

Máte zvláštní požadavky na údržbu a regeneraci interiérových rostlin? Svěřte nám je – postaráme se o ně jako o vlastní, přesně podle vašich potřeb. Stačí jen zavolat.  

  

 


"Postaráme se, aby všechny rostliny vypadaly stále skvěle a dělaly vám radost. Zkrátka kancelář snů."

Michaela Hoďánková, majitelka firmy

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.