Kanceláře

VAŠE NOVÁ KANCELÁŘ    

Stůl, židli a počítač už máte, teď by to chtělo něčím oživit. Nechte to na nás: revitalizujeme stávající nebo dodáme nové vhodné rostliny, zajistíme jejich pravidelnou údržbu a servis, navrhneme paletu možností, jak zkrášlit pracovní prostředí. Představte si, jak by u vás v kanceláři vypadala např. zelená stěna z živých rostlin, nebo stěna z mumifikovaného mechu.  

Dodáváme rostliny předních evropských pěstitelů, které si osobně vybíráme a dohlížíme nad jejich stálou kvalitou. V nabídce máme více než 1tis. květináčů různých barev, tvarů a materiálů - plastové, nerezové, betonové, syntetické či dřevěné. Stačí, když nám zašlete poptávku, nebo nás pozvete k vám a my vám s projektem odborně poradíme. 

 

PÉČE O ROSTLINY, ÚDRŽBA, PRONÁJEM  


Samozřejmě zajišťujeme i pronájem, servis a údržbu rostlin, v rámci které poskytujeme úplnou záruku za veškerý rostlinný materiál. Komplexní servis rostlin, jež poskytuje tým odborníků FLOWER COMPANY zahrnuje:  

Zalévání a doplňování podpůrných prostředků - odstranění prachu - postřik ochranným leskem na listy - tvarování rostlin - doplnění substrátu - očištění obalů a květináčů - odstranění zažloutlých listů - v případě potřeby přemístění ze stinného stanoviště na slunné a opačně - kontrolu škodlivých činitelů a jejich odstranění - případné ošetření kořenů.

Máte zvláštní požadavky na údržbu a regeneraci interiérových rostlin? Svěřte nám je – postaráme se o ně jako o vlastní, přesně podle vašich potřeb. Stačí jen zavolat. 

 

 

"Postaráme se, aby všechny rostliny vypadaly stále skvěle a dělaly vám radost. Zkrátka kancelář snů."

Michaela Hoďánková, zakladatelka a majitelka spol. Flower Company s.r.o.

                                                         

ALL-INCLUSIVE SETS 

Abychom vám pomohli se lépe zorientovat  v nepřeberném množství květináčů a rostlin a jednoduše urychlit váš projekt, sestavili jsme kompletní sety nejvhodnějších rostlin a nejprodávanějších květináčů a to vždy v několika barvách, tvarech a velikostech. Pro ještě větší jednoduchost následné údržby a dlouhodobou životnost rostlin, jsme zvolili hydroponický systém pěstování - nejčistší a nejbezpečnější způsob - rostliny jsou pěstovány pouze ve vodném - živném roztoku bez přítomnosti jakéhokoliv substrátu. Z kompletního katalogu si můžete vybírat přímo ZDE

 

KATALOG ROSTLIN 

Pokud však potřebujete speciální rostliny pro váš speciální projekt, jsme zde s kompletním katalogem téměř 200 rostlin, které máme vždy skladem u našeho dodavatele. Hledáte např. odolnou stínomilnou rostlinu a Zamioculcas vás už nudí? Co třeba Clusia Rosea či Caryota Mitis? Inspiraci hledejte ZDE.

 

 

 

CSOB
Škoda
Gemo
MODRÁ
Alza
Cushman & Wakefield
Albert
FAPO
Česká pojišťovna
Pyramida
Becherovka
Fortuna
Costa
GANT
BIDLI
Doktor

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení